Regulaminy i plany lotów 2015r.


Dodano 14 stycznia 2015

W dziale dokumenty został dodany regulamin oddziału oraz plan lotów gołębi dorosłych i młodych.

Na zebraniu Zarządu Okręgu w dniu 23,01,2015r. wraz z prezesami oddziałów uchwalono, że loty w kategorii maraton odbędą się z miejscowości Hardenberg i polecimy go całym okręgiem.


KOMUNIKAT NR 1/ 2015 - ZARZĄDU GŁÓWNEGO PZHGP


Dodano 5 stycznia 2015

KOMUNIKAT NR 1/ 2015
ZARZĄDU GŁÓWNEGO PZHGP

W nawiązaniu do ustaleń podjętych na posiedzeniu Prezydium Zarządu Głównego PZHGP w dniu 18.12.2014 r., a dotyczących działalnosci PZHGP w 2015 roku przekazujemy do realizacji podjęte na tym posiedzeniu uchwały:
1. Gołębie koszowane na loty konkursowe w sezonie lotowym 2015 i latach następnych obowiązkowo muszą posiadać numer telefonu Hodowcy umieszczony jako naklejka na obrączce elektronicznej lub jako oddzielny znacznik z numerem telefonu, zapięty na nodze gołębia.
2. Dopuszcza się do stosowania w systemach ESK w sezonie lotowym 2015 wszystkie wersje programowe, które funkcjonowały w tych systemach w 2014 roku.


46 Wystawa Gołębi Pocztowych Okręgu Bydgoszcz


Dodano 11 października 2014

W dziale "wyniki lotowe" dodano katalog z 46 wystawy okręgu Bydgoszcz "Nakło 2014".


Wyniki goł. dorosłych i młodych


Dodano 31 lipca 2014

W dziale "wyniki lotowe" dodano wyniki Mistrzostwa Oddziału, wyniki sekcji nr 6 oraz wyniki mistrzostwa Okręgu Bydgoszcz gołębi dorosłych i młodych.


Regulaminy i plany lotów 2014r.


Dodano 8 stycznia 2014

W dziale "dokumenty" => "druki" jest do pobrania spis gołębi, barwy gołębi oraz protokół komisji lotowej i zegarowej.

 


Uroczystość 85-cio lecia Oddziału.


Dodano 16 marca 2013

 Podczas uroczystości odznaki otrzymali:

Srebrne odznaki dla starosty i burmistrza

 

Złote odznaki:

1.      Tadeusz Nowakowski

2.      Henryk Kozłowski

3.      Dariusz Łuksztedt

4.      Roman Dobosz

5.   Janusz Domek

6.   Czesław Wronka

Srebrne odznaki:

1.      Mieczysław Kozłowski

2.      Marek Pokojski

3.      Piotr Skalski

4.      Piotr Makowczyński

5.     Piotr Grabiński

6.      Henryk Makowczyński

7.      Tomasz Jopek

8.      Mirosław Kaliszewski

9.      Sławomir Nowak

10.   Łukasz Ficek

11.   Roman Kalata

12.   Ryszard Stałowski

13.   Włodzimierz Jarka

14.   Lesław Frydrych

15.   Ryszard Pierucki

16.   Jan Babina

17.   Jan Młynarczyk

18.   Andrzej Rybak

19.   Roman Rybak

20.   Krystian Trybulski

 

Fotoreportaż z naszej uroczystości można obejrzeć na stronach internetowych:

www.kurier-nakielski.pl/index.php?a=12276&id=6

www.naklo24.pl/To_juz_85_lat!,6961.html





Ostatnio dodane listy konkursowe



Wolin 2

7 września 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-09-07 09:51

Wolin 1

31 sierpnia 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-08-31 20:09

Płoty

24 sierpnia 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-08-31 20:09

Białogard

17 sierpnia 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-08-18 21:41

Przejdź do list konkursowych